Získá si ODS s novými tvářemi zpět postavení jaké měla pod vedením Václava Klause? Doporučený

Václav Klaus v dobách slavné ODS Václav Klaus v dobách slavné ODS snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Občané se často ptají, zda již známe regionální lídry ODS do voleb do PSP ČR. Jsme rádi, že můžeme, s výjimkou lídrů v Olomouckém, Plzeňském a Libereckém kraji, ukojit jejich zvědavost. Ve Středočeském kraji povede kandidátku ekonomický expert ODS a Institutu Václava Klause Jan Skopeček. Na Vysočině byl lídrem zvolen starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl. Bývalý hejtman a stávající poslanec Jan Zahradník je jedničkou v jižních Čechách. V Moravskoslezském kraji vede kandidátku současný předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura. Dlouholetý starosta Trutnova a poslanec Ivan Adamec dostal důvěru v Královéhradeckém kraji. V Praze je jedničkou Jana Černochová, dlouholetá starostka Prahy 2 a poslankyně ODS. Jan Bureš, krajský radní a bývalý starosta Ostrova povede kandidátku v Karlovarském kraji. V Pardubickém kraji bude svůj mandát obhajovat vysokoškolský pedagog a vědec, profesor Simeon Karamazov. Litoměřický místostarosta a původním povoláním jaderný fyzik Karel Krejza je lídrem v Ústeckém kraji. Starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha bude jedničkou ve Zlínském kraji. Pomyslnou jedenáctku uzavírá jako lídr předseda ODS Petr Fiala, který povede kandidátku v rodném Jihomoravském kraji.

 

Předseda ODS Petr Fiala k této sestavě lídrů našemu listu sdělil: „V čele kandidátek máme kvalitní a silné lídry. Odráží to naši snahu prezentovat ODS jako stranu, která má svoji tradici a pevné hodnotové ukotvení, ale zároveň i jako stranu otevřenou novým lidem a myšlenkám. Je také dobře, že mezi lídry jsou úspěšní komunální politici a nechybějí tam ani respektované osobnosti z řad odborné veřejnosti. Věřím, že to vše dohromady přispěje k úspěchu ODS v podzimních sněmovních volbách. Pro mě je ctí, že mohu vést kandidátku v Jihomoravském kraji, kde žiji a celý život působím."

Nezbývá než popřát hodně štěstí ve volbách a především po volbách. Věřme, že už se nebudou opakovat chyby a přímo ostudy ODS pod vedením Mirka Topolánka a Petra Nečase a že s novými tvářemi si opět získá strana důvěru občanů jakou měla pod vedením profesora Václava Klause. 

Zveřejněno v POLITIKA

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

ETARGET 970x250 ads

seznam 970x310

Odebírejte Fragmenty

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %