Petr Kellner pouze nemluví, ale jedná Doporučený

Petr Kellner se ve výroční zprávě PPF představil jako konzervativec,  chce zachránit konzervativní hodnoty ČR Petr Kellner se ve výroční zprávě PPF představil jako konzervativec, chce zachránit konzervativní hodnoty ČR snímek převzat z Vlasteneckých novin

Tisková mluvčí skupiny PPF Group N.V. (PPF)  Jitka Tkadlecová na konci října 2019 informovala na tiskové konferenci, že „PPF Group N.V. oznamuje, že prostřednictvím svých dceřiných společností podepsala dohodu se společností Central European Media Enterprises Ltd. (CME) o jejím plném převzetí.“ Laicky řečeno majitel společnosti PPF Petr Kellner koupil společnost CME a to za 48 miliard korun. Kdyby šlo jen o běžné slučování společností, zůstala by tato zpráva jistě bez povšimnutí, ale protože do CME patří i  česká televize Nova, rozohnila zpráva o koupi NOVY konzervativním Petrem Kellnerem naše neoliberály, doběla. Jejich zděšení je pochopitelné. Právem se obávají, že jejich  milovaná tzv. veřejnoprávní ČT nebude již moci ovlivňovat svými proevropskými fake news  myšlení občanů jako jediná televize v zemi.

Zpanikaření eurohujerští neoliberálové si na pana  Kellnera najali marketingovou agenturu, která proti němu vyrábí diskreditační materiály a protlačuje je zejména do ČT. Není to jen můj názor jako pravicového konzervativního žurnalisty, jak jistě budou tvrdit bakalovci. Světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která disponuje moderními multimediálními centry v desítkách zemí, mj. je součástí mediální skupiny Rusko dnes a má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv i jako rozhlasová stanice napsala, že "do mediální antikellnerovské kampaně se  zapojila také veřejnoprávní televize a užiteční idioti z řad politiků, a to pod taktovkou rádoby žoviálního Moravce, zpovykané Fridrichové a sedmilháře Rosího. Už chybí jen záchodový rváč Wollner, ale třeba to zítra v Reportérech ČT dohoní." 

A pan Petr Kellner jejich obavy s úsměvem potvrdil  sdělením, že koupí CME usiluje o doplnění svého telekomunikačního byznysu ve střední Evropě a zejména o synergii mezi tvorbou mediálních obsahů a jejich distribucí. Neboli přeloženo do srozumitelného jazyka, konzervativní podnikatel Petr Kellner se koupí televize Nova stal přirozenou protiváhou jimi adorovaných Bakalů a Janečků, kteří jsou přímo posedlí vylepšováním a modernizováním naší demokracie až z ní už takřka nic nezůstává. 

A co je pro zpovykané proevropské  neoliberály už naprosto nepochopitelné, že se majitel stanice Nova Petr Kellner na rozdíl od nich netlačí ani sebe ani své kamarády do politiky, a to ani nepřímo prostřednictvím svých zaměstnanců v Nově. Že je prostě podobně jako kdysi Baťa přesvědčen, že bohatí lidé by měli společnosti něco vracet a neměli by její přirozený řád destruovat, ale naopak ho svou podporou stabilizovat. Nechápou, že může existovat někdo, kdo staví na svobodě, pracovitosti, podnikavosti a úctě k tradicím a chce pro zachování těchto hodnot jako konzervativní člověk něco udělat.

Číst 1319 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 925 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %