Prezident Klaus by měl mít v národním zájmu zakázáno sledování propagandistické, manipulativní a demagogické ČT Doporučený

Prezident Václav Klaus na konferenci svého institutu o knize Německo mýtus a realita Prezident Václav Klaus na konferenci svého institutu o knize Německo mýtus a realita snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty

Mezi přáteli exprezidenta Klause bylo donedávna  všeobecně známo, že neumí otevřít televizi, natož aby jí poslouchal. Adventní poklidné období toto tabu prolomilo a hned je na sociálních sítích je veselo. Vysílání ČT vyrazilo jednostrannou multikulturní neomarxistickou propagandou panu profesorovi dech, protože prý netušil, jak Česká televize nekriticky přebírá německou progresivistickou propagandu. A nejen to,  dokonce nekriticky a se vší progresivistickou propagandou přebírá i reportáže Deutsche Welle, které  zavání zastíráním pravdy o tom, že právě Němci rozpoutali obě světové války. Zejména ho popudila převzatá reportáž o hledání hrobů Němců padlých ve východní Evropě za světových válek. Němci si mohou hledat, koho chtějí, ale Česká televize takové reportáže podle něj nemusí přebírat. A když už to převezme, měla by k tomu uvést patřičné vysvětlení. Jinak to zavání přepisováním historie a zastíráním faktu, že to byli právě Němci, kdo obě světové války rozpoutali a není divu, že v nich i umírali. "Východní Evropa jsou většinou Slované a stojí za zmínku (jak ukazuje ve své nedávné knize Mauthausen, ďábel v líbezné krajině Václav Vlk st.), že Slovanů zahynulo ve 2. světové válce 27 milionů, daleko nejvíce ze všech jazykových a etnických skupin,“ zdůraznil exprezident Klaus.

Pan exprezident má samozřejmě pravdu že je  skandální, že veřejnoprávní televize přebírá německé propagandistické, manipulativní a demagogické pořady v duchu nejlepších německých propagandistických tradic. Je ale potřeba zdůraznit, že když je ČT v zajetí takové propagandy, jde opravdu o velice nebezpečnou věc. A to proto, že pro 90 % našich občanů je ČT prakticky jediným zdrojem informací. Na vesnice nejdou noviny a lidé pracují většinou celé dny venku a jen večer si k večeři pustí "Zprávy". Pokud podobnou relaci shlédne člověk jako profesor Klaus, tak ho to rozčílí, ale nevěří tomu, ale pokud to vidí a to denně celý národ je to opravdu velice nebezpečné. A nestačí, že proti tomu brojí soukromá média a lidé na sociálních sítích.  Je proto velice dobré, že se  proti bakalovské proevropské a proněmecké ČT ozval státník, který má ve světě respekt a že snad se konečně probudí ze sna Rada ČT a propagandistické nebezpečné pořady jako je Focus vyřadí z programu a ve zprávách bude uvádět nejen to co se líbí německé EU. 

A ještě malou doušku na konec. Protože exprezident Klaus pracuje jako zahraniční expert Trikolóry a stále větší počet občanů vkládá naděje, že naší zem vymaní z diktátu německé EU, měl by mít doma v národním zájmu zakázáno dívat se na ČT, zejména na zpravodajství a další infarktogenní pořady typu Focus. 

Číst 2809 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v MEDIOKRACIE
IVANA HASLINGEROVÁ, šéfredaktorka revue FRAGMENTY

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1028 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %