Diagnóza postosobnosti - koncert kontrarevoluční kapely Distance Doporučený

Petr Bahník bude namísto tradičních přednášek významných pravicových osobností moderovat koncert skupiny DISTANCE. Snímek ho zachycuje při přednášce o situaci v Bavorsku prezidenta Václava Klause Petr Bahník bude namísto tradičních přednášek významných pravicových osobností moderovat koncert skupiny DISTANCE. Snímek ho zachycuje při přednášce o situaci v Bavorsku prezidenta Václava Klause snímek Ivana Haslingerová Fragmenty

Tradiční přednášky spojené s diskusním večerem HOVORY NA PRAVICI pravicového Think tanku  Akce D.O.S.T. tentokrát vystřídá hudba. Nic to však nemění na tom, že nadnárodní kavárna, včetně její pražské pobočky, to schytá stejnou měrou, jako na jiných akcích DOST neboť  Akce D.O.S.T. zve své příznivce na hudební večer  DIAGNÓZA POSTOSOBNOSTI s kontrarevoluční kapelou DISTANCE.

Texty filosofa, kytaristy a zpěváka skupiny Distance Jiřího Fuchse doplněné o břitké slovo k naší době míří k samotnému jádru ideových sporů, které v posledních letech vede Akce D.O.S.T. v HOVORECH NA PRAVICI. Koncert se koná v pondělí 13. února 2017 od 18.00 hodin v budově ČSVTS (sál č. 217), Novotného lávka 5, Praha 1.  Celým večerem bude provázet předseda Akce D.O.S.T.  Petr Bahník. Koho hudební produkce Distance zaujme, může se následně začíst do stejnojmenného časopisu: http://www.distance.cz/.

Kliknutím získáte pozvánku na koncert (http://www.akce-dost.cz/pdf/DOST_distance.pdf)

Číst 4850 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v KULTURA
IVANA HASLINGEROVÁ

Šéfredaktorka  revue Fragmenty:

RNDr. Ivana Haslingerová, CSc., ředitelka Odboru pro styk s veřejností KKČ, (*21.08.1946 v Praze)

Vystudovala SVVŠ v Humpolci (1960-64) a Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor fyzika pevných látek (1964-69). V letech 1970-71 absolvovala tamtéž postgraduální studium za účelem získání titulu RNDr., v roce 1977 tam obhájila disertační práci v oboru fyziky pevných látek a získala titul CSc. Výsledky její kandidátské práce byly využity mj. v Ústavu jaderné fyziky v Řeži u Prahy při studiu slitin kovů tvořících povlaky jaderného paliva v jaderných reaktorech, které jsou vystaveny extrémním teplotním a dalším podmínkám. Pracovala tam jako odborný asistent v letech 1973-74. V letech 1975-93 působila jako vědecký pracovník v Ústavu fyzikální chemie a elektrochemie J. Heyrovského ČSAV. Během své vědecké působnosti publikovala 39 původních vědeckých prací a příspěvků na vědeckých konferencích z oboru studia krystalické struktury a vlastností pevných látek a teoretické kvantové fyziky a chemie. Dvakrát jí byla udělena mimořádná Cena Akademie věd. Od roku 1994, po nedobrovolném odchodu z AV ČR po bezprecendentním zákroku tehdejšího předsedy Akademie věd ČR Rudolfa Zahradníka se věnovala publicistice a od 1997 je šéfredaktorkou revue Fragmenty. Prostřednictvím revue Fragmenty jsou zajišťovány granty a umělecké projekty, neboť je zasílána významným osobnostem ze světa kultury, podnikání a politiky. Náplní revue jsou převážně původní články a rozhovory s významnými osobnostmi. Nikdy nebyla členkou KSČ, neboť komunizmus pokládá za největší neštěstí lidstva. Jejím koníčkem je malování, politika, psaní článků a esejů, počítače, četba, turistika. Je vdaná, manžel Doc. Ing. Jiří Pancíř, CSc., syn Michal Haslinger. Je dcerou Libuše Pamětnické, básnířky a spisovatelky kraje Vysočina.

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %