close

Sign In

close

Register

All fields are required(*).

Vydavatel Kulturní komise ČR, president Jiří Pancíř, šéfred. Ivana Haslingerová

Přepínače prohlížečů:   obrazovka  mobil 

Fragmenty jsou na  Twitteru  Facebooku

Máme tady další šílené důsledky masové imigrace - je to děsivý vývoj! Doporučený

  • úterý, čec 30 2019
  • Napsal(a)  TOMIO OKAMURA - SPD
Tomio Okamura  se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava Tomio Okamura se svými přáteli Geertem Wildersem a Marine Le Penovou na manifestaci u pomníku patrona naší země sv. Václava snímek Ivana Haslingerová, Fragmenty
Máme tady další šílené důsledky masové imigrace a multikulturalismu v Německu, za které můžeme „poděkovat“ Mutti Merkel a sluníčkářským novinářům a aktivistům z neziskovek. Agresivní imigranti afrického a arabského původu začínají okupovat místní koupaliště a chovají se agresivně vůči ostatním návštěvníkům i zaměstnancům zařízení. Několikrát už musela zasahovat policie. Hnutí SPD masovou imigraci odmítá a předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Spiegel Online informoval, že německá policie musela řešit v pátek další velký incident u bazénu, tentokráte na koupališti Rheinbad v Düsseldorfu, hlavním městě Severního Porýní-Westfálska. Asi 60 agresivních Afričanů se tam dostalo do sporu s návštěvníky a plavčíkem kvůli tomu, že zabírali příliš prostoru u tobogánu a také v prostoru na potápění. Poté, co skupina mladíků ohrožovala plavčíka, byli na pomoc povoláni policisté. Je to jen poslední podobný incident s migranty v německých bazénech. Od neděle musejí mít všichni návštěvníci pro vstup na koupaliště Rheinbad občanský průkaz či cestovní pas.

Přivolaní policisté, kterých přijelo 20, v pátek nechali koupaliště zcela vyklidit, k čemuž přistoupili už potřetí za poslední zhruba čtyři týdny. Mladí muži „s migrantským pozadím“ se chovali na stejném koupališti agresivně již předchozí víkend. Podle jejich jazyka a vzhledu se policisté usuzovali, že se jedná nejspíš o muže severoafrického či arabského původu, řekl minulý týden policejní mluvčí. Tehdy došlo k nebezpečné situaci, když otce jedné z rodin obklopil dav asi 400 (!!) těchto lidí. Rodinu musela následně z koupaliště zachránit policie.

V poslední době dochází stále častěji k útokům v německých venkovních bazénech. Předseda Svazu německých plaveckých bazénů Peter Harzheim varuje před rostoucí agresivitou. „Nálada ve venkovních bazénech je stále agresivnější,“ řekl již dříve předseda svazu německých provozovatelů plaveckých bazénů Peter Harzheim v Rheinische Post. 

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu?

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Podpořte nás prosím.

Číst 5759 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1047 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty