Eurovize jako prototyp konce světa - Svět se zbláznil a my to nevidíme Doporučený

Profesor Milan Knížák  představil na své výstavě "Omalovánky pro nová pohlaví" svou představu budoucích obyvatel EU Profesor Milan Knížák představil na své výstavě "Omalovánky pro nová pohlaví" svou představu budoucích obyvatel EU snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty

Včera, 18. května 2019 proběhlo v Tel Avivu finále této písňové soutěže, ale mě to jako soutěž zpěváků nepřipadalo. Více než zpěvu tam bylo rekvizit, ohňostrojů, tanečníků, akrobatů a podivných transsexuálů. Zpěv rozhodně nedominoval a navíc, jednalo se o nudné a nezapamatovatelné melodie, které dnes vévodí světu populární hudby. Jednotlivé státy se překonávaly v podivnostech, zpotvořeninách a nepřirozenostech. Obraz světa, který z toho vyšel byl děsivý. Bylo to poprvé, co jsem se televizního programu bál. Nebylo to ani trochu zábavné a už vůbec ne vznešené. Jediné poselství, které jsem z toho vyčetl, byl můj strach z lidské budoucnosti. Nedovedu si představit, kam až to dojde. Nakonec budou vystupovat lidé svlečeni z kůže v pětatřiceti různých pohlavích za doprovodu obřích hlemýžďů skákajících supersalta. Sledovat to budou asi jen chovanci psychiatrických ústavů, kteří pak vypálí blázinec.

 

Česká televize potvrdila svoji kulturnost.

Svět se zbláznil a my to nevidíme.

Na výstave Omalovánky pro nová pohlaví představuje profesor Knížák v galerii Milan Knížák v Dlouhé 25  obrazy budoucích obyvatel EU, pokud bude nadále její genderová zvrácená sexuální politika pokračovat.

   snímek Ivana Haslingerová, revue Fragmenty     

 © Kulturní komise ČR                                                                  

Zveřejněno v EU

Související položky (podle značky)

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

Právě přítomno: 662 hostů a žádný člen

Odebírejte Fragmenty

 

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %