Otevřená náruč Merkelové imigrační vlnu vyvolala Doporučený

Německá kancléřka v dobách pohasínající slávy Německá kancléřka v dobách pohasínající slávy

Tak zní moje odpověď na článek Adama Němce "Otevřená náruč Merkelové migrační vlnu nevyvolala, ukazují statistiky" v iDnes. Není argumentem, že v době, kdy kancléřka Angela Merkelová vítala příchozí běžence a ujišťovala Němce, že „to zvládnou“, byla již masová migrace do Evropy nezvratnou skutečností. Agentura Euromed, kterou kancléřka Merkelová založila, prováděla v zemích, odkud nyní uprchlíci přicházejí, nábor občanů již několik let před tím. Tehdy to zdůvodňovala obavou, že Evropě jinak hrozí vylidnění a že je nedostatek pracovních sil pro podřadné práce, které nechtějí Němci dělat.

Zkušený a zodpovědný politik by si uvědomil velké nebezpečí podobného zvaní lidí s naprosto odlišnou kulturou, neboť by věděl, že v případě, kdyby v jejich neklidném regionu došlo k válce, nebudou obyvatelé prchat do sousedních zemí, jak se tomu doposud dělo, ale první zemí bude Německo a jeho okolí. Což se nyní děje. 

Kromě toho je neodpustitelné, že kancléřka Merkelová nepodnikla nic proti hromadné migraci, ačkoliv musela vědět nejpozději v srpnu 2015 o hrozícím přílivu uprchlíků ze Sýrie a Afghánistánu. Tehdy totiž německé ministerstvo vnitra vypracovalo zprávu, která na riziko masové imigrace upozorňovala. Bylo od ní  trestuhodné, že se na příchod milionů běženců nepřipravila a neinformovala o tomto nebezpečí další země EU. Připraveností myslím celkovou společnou vojenskou ostrahu hranic všech států EU, úpravu poskytování sociálních dávek ilegálům a žádost NATO o námořní ochranu hranic, nikoliv onu frašku, kdy lodě EU naopak loví utečence a posílají je do EU místo toho, aby tyto lodě dostihly lodičky překupníků, kapitány zatkli, lodě zničili a uprchlíky převezli tam, odkud připluli. 

Je sice hezké, že pyšná a podle bruselských úředníků zřejmě neomylná kancléřka prohlásila kajícně: „Kdybych mohla, vrátila bych čas o mnoho let zpátky, abych se spolu s celou vládou a všemi, kdo nesou zodpovědnost, mohla lépe připravit na situaci, která nás v pozdním létě 2015 zastihla spíše nepřipravené." Jenže čas  vracet nelze a za chybná rozhodnutí má politik prostě nést zodpovědnost, zvláště když má varovnou informaci k dispozici. Její povýšená ignorance tak závažné zprávy Ministerstva vnitra, která přinesla a ještě přinese zemi tolik finančních obětí a obětí nejcennějších na lidských životech, je prostě neomluvitelná.

Nehledě na to, že hned po výše citované omluvě za svou obrovskou politickou chybu  po debaklu v Berlínských volbách hrdě konstatuje: "Za svými rozhodnutími ale plně stojím“. To dokládá, že v skrytu srdce si islamizaci Evropy přeje. Ostatně ani od ostudných voleb v tomto směru nic neudělala. Vítání uprchlíků v Berlíně se stalo naopak symbolem pro vítací životu nebezpečnou politiku neomarxistické kancléřky Merkelové. 

 
Když prohlásí nejvyšší vůdce státu, že "uprchlický příliv zvládne", je to jasný signál pro další a další běžence. Shlédnou-li nadšení, s jakým vítá jejich soukmenovce (viz obrázek), pak proč by utíkali do chudých okolních zemí a nejeli rovnou do bohatého Německa za tak příjemnou paní. A přijetím mnohatisícového davu uváznuvšího na nádraží v Budapešti 5.9.2015 paní kancléřka své sliby potvrdila činem a zájem o Německo stoupl ve všech bojujících i nebojujících státech Blízkého Východu i Afriky.

Nikdo netvrdí, že Merkelová vyvolala všechny nepokoje v arabských zemích, které vedou k utěku běženců před vraždícími hordami Islámského státu, ale nikdo jí nemůže vyvinit z toho, že diplomaticky řečeno, bylo od tak vysoce postavené političky krátkozraké, že nepokoje nepředpokládala a zvala z takto výbušných oblastí lidi, aby zachránili země EU před ekonomickou a populační krizí.

To, že nyní již stěhování národů nabralo svůj samospád, je věc jiná. Nyní již opravdu žije tento chaotický přesun arabských národů do Evropy svým životem. Po zprávách o úspěšném přesunu prvních migrantů do Německa byli další adepti posíleni v naději, že i oni dopadnou stejně dobře. Nyní již opravdu nemá na jejich nadšení kancléřka vliv. Protože ale vše rozpoutala, měla by se o to rychleji snažit jejich nadšení utlumit rázným gestem - vojenským opevněním hranic Schengenu, prosbou NATO o pomoc na moři a zprávou, že žádný ilegál nemá nárok na podporu a bude vyhoštěn.

Nesouhlasím, že kdyby opravdu zaujala jiný postoj k běžencům, nezpomalila by už nyní sílící migrační vlnu. Kdyby jí opravdu šlo o to, aby již nikdo nepřešel přes naše hranice, tak výše uvedenými opatřeními to docílí. Pokud o nich bude jen diskutovat na summitech, přestěhuje se při tomto jejím postoji do Evropy celá Afrika. 

I muslimská země jako Libanon  rozhodla zpřísnit imigrační podmínky a omezila příliv dalších milionů běženců. To není nehumánní. Politik musí chránit především své lidi.
 
Tím nechci tvrdit, že pomáhat lidem v nouzi se nemá. Pomoc je nutná, ale ne přestěhováním celého zuboženého kontinentu do bohatých zemí.  Je nutné pro ně pomoci vybudovat utečenecké tábory v pohraničních oblastech zemí postižených válkou a především zničit původce nepokojů Islámský stát. Teprve potom v postižených zemích pomoci běžencům s opravou jejich domovů. Zvláště nyní by měli ti opravdu potřební před tvrdou zimou dostat v táborech teplé oblečení  a jídlo.
 
Měly by se na tom podílet kromě EU ale zejména Spojené státy, jejichž prezident Obama, původce celé tragédie, Arabské jaro vítal s tím, že konečně zvedají Arabové hlavu a chtějí si sami vládnout... V naivitě jemu vlastní si neuvědomil, že pod právem šária, které v muslimských zemích platí, nikdy nemůže nastat demokracie. Že tam vládne prorok Mohamed prostřednictvím náboženských vůdců a bezpodmínečná diktatura...
 
Před přílivem vojáků Islámského státu do EU po dobití Mosulu bychom však měli evropské hranice střežit opravdu důsledně. Jinak je s křesťanskou Evropou konec. A na to by měla paní Merkelová dohlédnout už proto, že tento útěk zpočátku vyprovokovala a nyní se do EU valí miliony nebezpečných vojáků IS spolu s uprchlíky podle systému sněhové koule, která  stále nabaluje a nabaluje další sníh. 
Zveřejněno v EU

Nejnovější od IVANA HASLINGEROVÁ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 173 hostů a žádný člen

Tištěná revue

Další ukázky ZDE

Pomozte dětem

Život detem

PROTIPROUD

 

VIDEO ZPRÁVY

 Jan Skopeček nesouhlasí s Jiřím Dolejšem v postoji k projednávaného rozpočtu 

 

Kardinál Dominik Duka zve každého 28. dne v měsíci od 16:15 hodin občany do Svatováclavské kaple  k Modtibám za národ

 

Pozvánka na Kající a prosebné procesí za český národ 28.10. 2018 

Sraz na Staroměstském náměstí v Praze od 14. hodin 

 

Jak dopadla  Florencie Lorenza Magnifica díky Merkelové

Eulament při večerním zasedání:

Server Manipulátoři usilovně vyvrací tvrzení, že europoslanci v sále spí. Má pravdu. Spí v hezky doma v postýlkách.  

Václav Klaus: Homopolitikus Jakl je nejlepší ze všech 230 kandidátů do Senátu

Snímky přechodů hranic mezi státy

Český turista na Krétě nafilmoval "topící se migrantky"

Kameranovi dávala pokyny režisérka, aby to vyvolalo potřičný soucit. 

 

Až budete chtít něco vzdát, podívejte se na toto video

HURÁÁÁ! Nigel Farage zpět v politice v boji za svůj sen - skutečný Brexit

Chvilka_poezie.pps

Vynikající Ladislav Jakl z IVK proti havlistovi Igoru Lukešovi z Bostonu

 

HLOUPÁ  HUSA NA PROVÁZKU Olivie Žižková 

Kdo týrá zvířata nesmí odejít od soudu s podmínkou

Velikonoce jsou cesta do Božího království

Voliči prohlédli Drahošovu prázdnotu - prohrála nepolitická politika

Návrat otce kardinála Josefa Berana domů

Václav Klaus: "Vystupme z Unie, dokud je čas!

Niegel Farage: Češi jděte si pro exit!

 

Prezident Zeman k negativním vlivu islámismu na Evropu

Cyril Höschl: Atmosféra ve společnosti je sociálně demokraticko levicově rozbředlá

 Evropská civilizace stojí a padá s křížem

 

Marine Le Pen hovoří v EP o imigraci

EU porušuje svou vlastní Lisabonskou smlouvu 

 

Ringo Čech: Evropa byla zničena

Co je islám dodpravdy - výklad 

Zoufalost francouzské policie  aneb k čemu vede multikulturalismus Macrona

 

Požehnané Vánoce - výklad smyslu Vánoc

cz.Dear Child Jesus, I am your little sheep 

Kardinál Tomášek, morální autorita za komunistické diktatury 

Video Kardinál Tomášek - významná osobnost našich dějin

Toto video řekne vše o tom, proč zrušit bestiální kožešinové firmy. Je to opravdu děs!

Závidíme Maďarům  Viktora Orbána 

Bjorn Lomborg: Zchlaďte hlavy

Členové redakční rady Fragmentů v diskusi na youtube o ČT

 

 

 

 

 

 

 

STRAŠIDLA ZE ZÁLESÍ

 

ÚVODNÍ FOTA A VIDEA

NEJVÍCE ČTENÉ ČLÁNKY

Kliknutím na obrázek získáte článek


Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %